Dom za miastem w zielonej okolicy

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
950 000 PLN , Pow. 190 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
190 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Strzegomek , Leśna
Rok budowy:
2019
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
GH315529
Powierzchnia działki:
1 200 m2
Cena za m2:
5 000 PLN
Przedstawiam ofertę sprzedaży nowego domu gotowego do wprowadzenia w w miejscowości Strzegomek, gmina Rytwiany. Dom  znajduje się w zielonej okolicy, w otoczeniu lasu. Sprawia to, że okolica ta nadaje się idealnie na życie w ciszy i spokoju czy rodzinne spacery.

Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni 190 m2.
Na parterze domu jest salon z kuchnią,pokój, łazienka. Znajduje się teź garaż jednostanowiskowy i kotłownia. Na piętrze 3 pokoje, garderoba oraz łazienka, a nad garażem pralnia i siłownia. 

Dom został oddany do użytku w 2019 roku. Zbudowany jest z pustaka ceramicznego Porotherm Profi, na dachu  blachodachówka z 35 z letnim okresem gwarancji. Dom ogrzewany na pellet, w kotłowni założony moduł WIFI do kotła dzięki czemu można sterować parametrami przez telefon. W całym domu jest ogrzewanie podłogowe+grzejniki drabinkowe w łazience.Ogrzewanie w domu sterowane z 2 regulatorów temperatury. Dodatkowym źródłem ogrzewania jest kominek na drewno z rozprowadzeniem ciepła, a dzięki solarom podgrzanie wody jest za darmo.


W domu została założona fotowoltaika o mocy 4kW z inwerterem do przyszłej rozbudowy instalacji.  Na działce jest odwodnienie z rynien ze zbiornikiem 3m3 z pompą gdzie po podłączeniu węża jest darmowa woda do podlewania roślin, ekologiczna oczyszczalnia przydomowa, nie wymagająca ingerencji ze strony mieszkańców.

Nieruchomość posiada alarm oraz kamery zewnętrzne.


CAŁY DOM ZOSTAŁ WYKONANY I WYKOŃCZONY Z WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW

Dom stoi na działce o wielkości 1200m2 , istnieje możliwośc dokupienia  dodatkowego areału, co daje wiele możliwości tak w segmencie prywatnego użytku (budowa basenu, dużej altany, miejsca na grila) jak i pod rozwój biznesu (budowa warsztatu, małego biurowca, magazynu/ hali).

Dom jest piękny, nowy, położony 10 km za miastem.

Istnieje możliwość zakupu domu wraz z meblami.

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Anna Zając
Great House
tel: 883-402-411 email: anna@greathouse.pl
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.greathouse.pl
Nieprawidłowy adres E-mail